Doprava

Spôsob dodania tovaru

Tovar posielame poštou alebo kuriérom formou balíka alebo balíkovej dobierky. Pretože sme zároveň klasickým (kamenným) obchodom s bytovými doplnkami, tovar si po internetovej objednávke môžete vyzdvihnúť aj priamo v predajni (Mierová 17, Želiezovce, Modré butiky, hore v podkroví) pri zachovaní ceny z internetového obchodu.

Dodacia lehota uvedená pri vytváraní objednávky znamená, do koľkých dní daný tovar odosielame. K tejto dobe treba pripočítať bežne 1-3 pracovné dni, ktoré sú potrebné na doručenie tovaru k Vám Slovenskou poštou.

Po odoslaní balíka Vás budeme informovať mailom.

Ak Vám tovar alebo oznámenie o uložení na pošte nebolo doručené ani do 7 dní po našom e-maili, kontaktujte prosím svoju dodávaciu poštu aj nás.

Pri tovare objednanom na predfaktúru Vám bude vystavená predfaktúra so 7 dňovou splatnosťou, ktorú Vám zašleme mailom. Po prijatí úhrady za tovar Vám bude balík bezodkladne odoslaný. Ak objednaný tovar neuhradíte do dátumu splatnosti, objednávka bude automaticky zrušená a rezervovaný tovar bude vrátený späť na sklad. Na daný tovar sa už nebude ďalej vzťahovať rezervácia.
Po termíne splatnosti už predfaktúru neuhrádzajte.

Cena prepravného a balného

  • pri dobierke prostredníctvom Slovenskej pošty: 2,40 EUR
  • pri platbe vopred prostredníctvom Slovenskej pošty: 2,40 EUR
  • pri dobierke prostredníctvom kuriérskej služby GLS Slovakia: 3,60 EUR
  • pri platbe vopred prostredníctvom kuriérskej služby GLS Slovakia: 3,00 EUR

Pri objednávke nad 50 EUR s DPH je doprava ZDARMA 

Cenník prepravného a balného je platný od 1.2.2016